⬇️ Натисність на назву кожної організації для того, щоб побачити місце знаходження послуг, контактну інформацію, години роботи та можливість надання послуг різними мовами.
Ліга психічного здоров’я: Підтримка психічного здоров’я; Анонімний телефон довіри “Незабудка”.
IPčko: Психологічна підтримка, Центри кризового втручання “Káčko” пропонують всім бажаючим індивідуальну професійну психологічну підтримку, в тому числі в екстрених ситуаціях; Безкоштовна анонімна гаряча лінія (телефон, відео, електронна пошта); Мобільні бригади відвідують місця розміщення біженців і за потреби можуть виїхати до біженця; Молодіжні клуби в Братиславі та Трнаві пропонують простір, особливо для молоді, для отримання психосоціальної підтримки.
TENENET: Соціальне консультування; Допомога в пошуку шкіл; Допомога в пошуку житла; Допомога в пошуку роботи; Переклад та супровід при відвідуванні державних установ, лікарень тощо; Психосоціальна підтримка, в тому числі для дітей, осіб з інвалідністю та постраждалих від гендерно зумовленого насильства; Медичне консультування для дітей та осіб з інвалідністю; перенаправлення до профільних лікарів; Проживання в місті Зволен для сімей з дітьми з інвалідністю або особливими потребами; Заходи для дітей, людей похилого віку та осіб з інвалідністю; 24/7 кризове втручання за допомогою мобільних бригад, здатних у разі потреби виїхати до біженців.
EQUITA: Медична та психосоціальна підтримка, включаючи послуги з сексуального та репродуктивного здоров’я, допомога постраждалим від гендерного насильства, ЛГБТ+ спільноті, людям з інвалідністю.
Словацька гуманітарна рада: Юридичне консультування; Соціальне консультування; Допомога з пошуком житла, медичних послуг, шкіл, матеріальна допомога; Усний переклад та допомога при відвідуванні установ; Психологічна підтримка; Простір, дружній до дитини та сім’ї.
Людина в біді: Соціальне консультування; Допомога в пошуку шкіл, житла, роботи; усний переклад та допомога у відвідуванні державних установ; Психосоціальна підтримка; Освітні заходи, курси словацької мови; Організація дозвілля; Кризове втручання за допомогою мобільних бригад, здатних у разі потреби виїхати до біженця.
SME SPOLU – Україна-Словаччина SOS: Освітня діяльність: Проект “Українська школа в евакуації” – українські вчителі-біженці навчають українських учнів-біженців за українською шкільною програмою – щоденні очні заняття в Братиславі; Курси словацької та англійської мови для дітей та дорослих; Заходи з соціальної інтеграції для дітей та дорослих; Дозвілля для дітей у різних вікових групах. Будь ласка, реєструйтеся заздалегідь; Психологічна підтримка, як для дітей, так і для дорослих; Надання інформації: онлайн (через соціальні мережі української громади), по телефону, особисто.
CARITAS – Словацька католицька благодійна організація: Матеріальна підтримка, включаючи продукти харчування, засоби гігієни, одяг; Психосоціальні консультації; Допомога в облаштуванні житла, працевлаштуванні, зарахуванні до школи; Супровід людей до установ, допомога з транспортом, усний та письмовий переклад; Денний догляд за дітьми; Майстер-класи, освітні курси, мовні курси (словацька та англійська мови); Літні табори, поїздки, екскурсії, соціальні заходи.