Якщо ви щойно прибули до Італії

  • Кожна особа, що прибуває до Італії, повинна прибути до державного органу влади для встановлення особи. Не бійтеся поліції, адже вона може допомогти і захистити вас.  
  • Щоб пройти процедуру встановлення особи, вам необхідно правильно вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, країну народження, а також країну, громадянином якої ви є. Якщо під час цієї процедури у вас наявні певні підтверджувальні документи, пред’явіть їх.  
  • Важливо повідомити працівникам державних органів, чи перебуваєте ви з іншими членами родини. Також важливо пояснити причини, з яких ви залишили свою країну та в’їхали на територію Італії.  
  • Процедура встановлення особи включає фотографування та отримання відбитків пальців. Це стандартна процедура  для всіх новоприбулих . Важливо, щоб ви розуміли все, що вам повідомляють, і щоб інформація, яку ви повідомляєте, була правильно відображена в документах, які ви підписуєте.  Якщо вам щось незрозуміло або у вас виникли сумніви, ви можете звернутися за роз’ясненнями за допомогою перекладача. 
  • • Якщо ви не досягли 18-річного віку і ви подорожуєте один, негайно повідомте про це в органи влади або гуманітарні організації (за наявності).  Діти, які прибувають до Італії самостійно, мають право на захист і доступ до центрів утримання дітей. Крім того, діти мають право залишитися в  Італії та отримати допомогу від опікуна.  Додаткову інформацію можна отримати в розділі  «Діти та молодь до 18 років». 
  •  Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, чи існує інша вразливість чи конкретна потреба, негайно зверніться до органів влади або до гуманітарних організацій (за наявності). Додаткову інформацію  можна отримати в  розділі « Служби та куди звернутися за допомогою».  
  • З  моменту прибуття  до цієї  країни саме Італія має зобов’язання з вашого захисту і, отже, з отримання запиту про надання притулку.   
  • Як правило, країною, відповідальною за розгляд вашої заяви про надання притулку, є країна, до якої ви в’їхали до Європи. Однак, якщо у вас є члени родини, які проживають в інших європейських країнах, або якщо є документи, видані іншими європейськими країнами, розгляд заяви може відбуватись в країні, куди вас можуть законно та безпечно перевести.    З цієї причини важливо якомога швидше повідомити органи влади, якщо у вас є член родини в іншій європейській країні. Ця процедура називається «Дублінською процедурою». Дублінська Конвенція передбачає порядок визначення країни, в якій буде розглядатися ваша заява про надання притулку.   Дублінська Конвенція поширюється на всі країни-члени Європейського Союзу, а також Норвегію, Ісландію, Швейцарію та Ліхтенштейн. 

пов’язана інформація

<< Домашня сторінка Італії

>> Select another country on the global page