Ласкаво просимо

UNHCR Italy - Help for refugees and asylum-seekers

🕐 La Versione in italiano sara’ presto disponibile, grazie della pazienza. 🕐
🕐 La version française sera bientôt disponible, merci de votre patience.🕐
🕐 La versión en español estará disponible pronto, gracias por su paciencia. 🕐
🕐 النسخة العربية قادمة قريبا أشكركم على صبركم 🕐

Ви знаходитесь в Європі і тікаєте від війни в Україні? Ви можете знайти притулок, допомогу, корисну інформацію або просто когось, з ким можна поговорити в безпечних приміщеннях Блакитна точка. Знайдіть один з #BlueDotHubs, створених ЮНІСЕФ та УВКБ ООН поблизу вас за допомогою bluedothub.org

Ласкаво просимо на вебсайт «Допомога» УВКБ ООН – установи ООН у справах біженців. На цьому вебсайті біженці , шукачі притулку  та особи  без громадянства  можуть знайти інформацію, яка допоможе їм дізнатися більше про свої права, обов’язки та послуги, які можуть бути запропоновані.  Ознайомтеся з інформацією  та дізнайтеся, що вам потрібно знати про своє перебування в Італії!  

На цьому вебсайті ви знайдете інформацію про наступне:

➡️ Як звернутись для надання притулку
➡️ Як возз’єднатися зі своєю родиною
➡️ HКорисні служби і послуги в Італії
➡️ Робота в Італії
➡️ Житлова підтримка
➡️ Освіта
➡️ Переселення
➡️ Часті запитання
➡️ Відсутність громадянства

Зауважте, що наведена на вебсайті інформація актуальна лише для людей, які наразі перебувають в  Італії. Якщо ви шукаєте інформацію чи допомогу для родичів чи друзів, які не перебувають в  Італії, перейдіть до сторінки відповідної країни через головну сторінку «Help» УВКБ ООН. 

Останнє оновлення: 17 березня 2022 року


Попередження

УВКБ ООН було сповіщено про шахрайські повідомлення нібито від імені УВКБ ООН або пов’язані з УВКБ ООН, про (i) надання житла українським дітям, розлученим зі своїми сім’ями («дітям-сиротам»), або (ii) пошук сімей-добровольців, готових усиновити таку дитину. У деяких випадках ці веб-сторінки або особи можуть вимагати кошти за реєстрацію запиту. УВКБ ООН не бере плату за свої послуги і жодним чином не пов’язане з цими повідомленнями.

Діти або сім’ї, які шукають житло, повинні зв’язатися з префектурами, щоб дізнатися більше про можливості проживання та прийому в місці, де вони перебувають.

Сім’ї, зацікавлені у прийомі сімей українських біженців, можуть звернутися до комун (в соціальні служби) та префектур (зона IV).

Діти, розлучені з батьками в умовах надзвичайної ситуації, не можуть вважатися сиротами і не підлягають усиновленню. Поки не буде можливості перевірити долю батьків або інших близьких родичів дитини, вважається, що розлучена дитина ще має живих родичів. Возз’єднання сім’ї є першочерговим завданням для дітей, розлучених із сім’єю.