خوش آمدید

کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امرو پناهندگان ترکیه - کمک برای پناهندگان و پناهجویان

اعلان – کلیک کنید

به وب سایت ’کمک‘ راه اندازی شده توسط کمیساریای عالی‌ پناهندگان سازمان ملل متحد، خوش آمدید. این وب سایت کمک می کند تا پناهندگان و پناهجویان بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد حق و حقوق خود، تعهدات و خدمات فراهم شده برای آنها دسترسی پیدا کنند. به اطراف بنگرید و درباره ی آنچه که نیاز دارید در مدت اقامتتان در ترکیه بدانید، مثلا کجا می توانید برای طلب کمک بیشتر مراجعه کنید، کسب اطلاعات کنید.

درباره ی مسائل کلیدی بخوانید

به دنبال اطلاعات دیگر هستید؟ از وب سایت های دیگر ما بازدید کنید.

اگر به دنبال یافتن خدمات و کمک های موجود در اطراف تان هستید، از وب سایت مشاور خدمات در ترکیه بازدید به عمل آورید. شما می توانید در این وب سایت جستجو کرده و اطلاعاتی از قبیل اطلاعات تماس، و ساعت آغاز به کار خدماتی که در منطقه شما هستند را به دست آورید.

مشاوره خدمات

آیا از خدماتی که برای پناهندهگان و یا پناهجویان ساکن در ترکیه موجود است مطلع هستید؟با استفاده از ابزار آنلاین "مشاوره خدمات" (https://turkey.servicesadvisor.org/#/?language=FA) می توانید از تمام اطلاعات مربوط به خدماتی که نیازمندشان هستید در سراسر ترکیه آگاه باشید.برای اطلاعات بیشتر لطفا این ویدیو را تماشا کنید.

Posted by UNHCR Turkey Information Board on Friday, May 22, 2020

با دنبال کردن صفحه فیسبوک کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ترکیه در خصوص حق و حقوق خود، تعهدات و خدمات فراهم شده برای شما مطلع و به روز باشید.

خط مشاوره کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد را می توان از طریق شماره 4444868 یافت. این خط از ساعت 9 تا 17 در روزهای دوشنبه تا پنجشنبه و از جمعه 9 تا 16 در دسترس است. شما می توانید مشاوره به زبان های عربی ، فارسی ، ترکی و انگلیسی دریافت کنید. مشاورانی که به زبان فرانسه ، اردو ، کرد و سومالی صحبت می کنند در صورت درخواست در دسترس هستند.

خطوط مشاوره کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان ترکیه

📌📞در صورتیکه نیازمند اطلاعات بیشتر در رابطه با اقامت در ترکیه (مراحل، حقوق و شرایط)، جزئیات خدمات موجود در منطقه خود، توصیه ها و اطلاعات مرتبط با وضعیت خودتان، و یا هرگونه پشتیبانی دیگر باشید، لطفا با خطوط مشاوره کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان ترکیه تماس بگیرید.👈سایر خطوط تلفنی 🚨:اورژانس🚑 (112)، پلیس👮‍♂️ (155)، ژاندارمری (156)، آتش نشانی🚒 (110).

Posted by UNHCR Turkey Information Board on Monday, July 13, 2020

برای مشاهد وضعیت پرونده خود با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد، می توانید به وبسایت نتایج مراجعه نمایید.

و اگر به دنبال اطلاعات کلی درباره ی نقش و فعالیت های کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ترکیه هستید، به وب سایت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ترکیه مراجعه کنید.